درباره ما | شرکت آب معدنی جواهرده رامسر | آبمعدنی 💧 کارخانه جواهر ده رامسر

درباره ما

درباره ما

تاریخچه ما

بیشتر کارخانه های مدرن دارای انبارهای بزرگ یا امکانات انبار مانند هستند که شامل تجهیزات سنگینی هستند که برای تولید خط مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بزرگ با دسترسی به حالت های مختلف حمل و نقل ، تمایل دارند که برخی از آنها دارای امکانات ریلی ، بزرگراهی و بارگیری و تخلیه آب باشند.

کارخانه آبمعدنی جواهرده رامسر…

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن
آب معدنی جواهرده ، رامسر
آب معدنی جواهرده ، رامسر
آب معدنی جواهرده ، رامسر
آب معدنی جواهرده ، رامسر
آب معدنی جواهرده ، رامسر
آب معدنی جواهرده ، رامسر
آب معدنی جواهرده ، رامسر
آب معدنی جواهرده ، رامسر

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

بیشتر کارخانه های مدرن دارای انبارهای بزرگ یا امکانات انبار مانند هستند که شامل تجهیزات سنگینی هستند که برای تولید خط مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بزرگ با دسترسی به حالت های مختلف حمل و نقل ، تمایل دارند که برخی از آنها دارای امکانات ریلی ، بزرگراهی و بارگیری و تخلیه آب باشند.

  • ساخت و سازسیستم های خبره و مدرن
  • محیط زیستمدیریت پسماند
  • ماشین الاتجابجایی تجهیزات
  • خدمات برقفروشگاه های منبع برق

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

من فقط در اینجا یک دفتر اعلام عمومی کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشنده سال وجود داشته باشد ، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما به شما رأی می دهیم. مشتری بسیار خواستار ، و شما فقط فراتر از آن رفته و فراتر رفته اید!

جک کارترسیستم های تکنولوژی

می خواستم از شما و خدمه شما بخاطر اینکه اینقدر سریع چرخید تشکر کنم! بسیار قدردانی می شود و به همین دلیل است که من همیشه قالب اکسترا را برای نیازهای خود انتخاب می کنم! به خوبی انجام شده است و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من استفاده از قالب اکسترا را روی موتور خود انتخاب می کنم!

نیکولاس کیجشرکت صنعتی

اکسترا همیشه آنچه را که ما با قیمت مناسب نیاز داریم ، دارد. تام کمک بزرگی است حتی وقتی چیزی باشد که پیدا کردن آن دشوار است. از دفتر گرفته تا تام یا هر کس دیگری در عقب ، همیشه خوشحال می شود برای سفارش چیزهایی که می دانید درست وقت بگذارید

جان آلبرتاکارخانه صنعتی

مشاهده

نتایج ما

کارخانه ، کارخانه تولید یا کارخانه تولید یک سایت صنعتی است که معمولاً از ساختمانها و ماشین آلات تشکیل شده است

130+مشتری راضی
39سازمان
57کارخانه
425+پروژه

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

آب معدنی جواهرده ، رامسر
نصب کامل خط تولید

ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

تکنسین های شرکت آبمعدنی جواهرده رامسر  کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.

کارخانه آب معدنی جواهرده رامسر یکی از بهترین شرکت های تولید کننده آب معدنی کشور:

آب این مایع حیات بخش، یکی اصلی ترین نیاز های اولیه ما را برای ادامه زندگی تامین می کند. نوشیدن یک آب سالم و با کیفیت حق طبیعی هر انسانی محسوب می شود.

در صورت عدم استفاده از آب با کیفیت و سالم، سلامت فرد دچار مشکل خواهد شد و به مرور زمان به انواع مشکلات و بیماری های مختلف دچار خواهد شد. آب در هر نقطه از کشور، به روش های مختلفی در اختیار ما قرار می گیرد. این روش ها می تواند به صورت آب لوله کشی یا آب معدنی بسته بندی شده باشد.

با توجه به این که آب های لوله کشی در اکثر مناطق مختلف کشور از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. خیلی از ما برای حفظ سلامت بدن خود به استفاده از آب های معدنی روی آورده ایم.

با توجه به این که شرکت های تولید کننده بسیار زیادی در سطح کشور وجود دارد، در این شرایط انتخاب محصولی که کلیه فاکتور های کیفی و استاندارد های بهداشتی لازم را دارا باشد، بسیار اهمیت دارد.

کارخانه آب معدنی جواهرده واقع در شهر رامسر تولید کننده یکی از مرغوب ترین آب معدنی های کشور به شمار می رود. شرکت آب معدنی جواهرده رامسر با سابقه درخشان خود، با تولید محصولات آب معدنی مرغوب توانسته است اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.

آب معدنی جواهرده ، رامسر

مشخصات کلی کارخانه آب معدنی جواهرده رامسر:

کارخانه آب معدنی جواهرده در استان مازندران و در شهرستان رامسر واقع گشته است. این شرکت در سال 1387 تاسیس شده است.

منبع این آب معدنی مرغوب از ارتفاعات دو هزار متری کوهستان های منطقه جواهرده رامسر بوده است. شرکت آبمعدنی جواهرده رامسر برای جلب رضایت مشتریان خود و احترام به سلیقه آن ها، اقدام به تولید محصولاتی با بسته بندی های بسیار متنوع و زیبا نموده است.

از دیگر اقدامات مهم این کارخانه آب معدنی جواهرده استفاده از ظروف چند بار مصرف در بسته بندی های خود است. متخصصان ما با انجام آزمایشات مختلف توانسته اند آبی گوارا، با کیفیت و سالم را در تولید نمایند. با دریافت گواهی استاندارد، کیفیت محصولات تولید شده نیز تایید گردیده است، تا مصرف کنندگان عزیز با خیالی آسوده از نوشیدن آب معدنی جواهرده لذت ببرند.

بیشتر محصولات این شرکت در ظروف پت با حجم های 5/0 و 5/1 لیتری بوده است. کارخانه آب معدنی جواهرده جهت ارتقای کیفیت محصولات تولید شده خود، دارای کلیه استاندارد های زیر است:

1- دارنده استاندارد ملي ايران

2- استاندارد ايزو 9001

3- استاندارد 22000 از GcerTi ايتاليا

آب معدنی جواهرده ، رامسر

کیفیت محصولات کارخانه آب معدنی جواهرده:

کارخانه آب معدنی جواهرده جهت افزایش کیفیت محصولات و رساندن یک آب معدنی مرغوب و سلام به دست مصرف کنندگان خود تمامی آزمایشات کیفی و بهداشتی را با دقت و توجه زیاد انجام می دهد. کیفیت یک محصول آب معدنی بر اساس فاکتورهای زیادی بررسی می گردد که شامل مواردی نظیر pH، زلال بودن، رنگ، عاری از هر گونه ذرات معلق، عدم وجود هر گونه بو و مزه و… می شود.

 

از طرف دیگر یک سری آزمایشات نیز باید در ابتدای تولید صورت بگیرد که این آزمایشات شامل دو گروه آزمایشات بیولوژیکی و آزمایشات شیمی آب است. در آزمایشات بیولوژیکی عوامل بیماری زای میکروبی مثل کلیفرم کل، کلیفرم گوارشی، اشرشیا کلی و… بررسی می گردد. آزمایشات شیمی آب شامل اندازه گیری غلظت فلزات سنگین، سختی آب، سدیم، پتاسیم، فسفر کلسیم، نیترات، نیتریت و منیزیم، آمونیاک، کربنات، بی کربنات و… می شود.

 

کارخانه آب معدنی جواهرده با داشتن دستگاه های مکانیزه در تلاش است تا با حجم بالای تولید خود نیاز خریداران را در سراسر کشور تامین نماید. خریداران می توانند به صورت عمده کلیه سفارشات خود را در سریع ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت خریداری نمایند.

 

آب معدنی جواهرده ، رامسر