خرید فروش عمده و قیمت آب معدنی کوچک و بزرگ | 💧 شرکت آب معدنی جواهرده | آبمعدنی

خرید فروش عمده و قیمت آب معدنی کوچک و بزرگ

 برای خرید فروش عمده و قیمت آب معدنی کوچک و بزرگ و اطلاع از قیمت با شماره تماس 88544463-021 تماس حاصل فرمائید.

ارسال به تمامی نقاط کشور

 

 

 

تاریخچه شرکت:

کارخانه آب معدنی جواهردهرامسر یکی از بهترین شرکت های تولید کننده آب معدنی کشور:

آب این مایع حیات بخش، یکی اصلی ترین نیاز های اولیه ما را برای ادامه زندگی تامین می کند. نوشیدن یک آب سالم و با کیفیت حق طبیعی هر انسانی محسوب می شود.

در صورت عدم استفاده از آب با کیفیت و سالم، سلامت فرد دچار مشکل خواهد شد و به مرور زمان به انواع مشکلات و بیماری های مختلف دچار خواهد شد. آب در هر نقطه از کشور، به روش های مختلفی در اختیار ما قرار می گیرد. این روش ها می تواند به صورت آب لوله کشی یا آب معدنی بسته بندی شده باشد.

با توجه به این که آب های لوله کشی در اکثر مناطق مختلف کشور از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. خیلی از ما برای حفظ سلامت بدن خود به استفاده از آب های معدنی روی آورده ایم.

با توجه به این که شرکت های تولید کننده بسیار زیادی در سطح کشور وجود دارد، در این شرایط انتخاب محصولی که کلیه فاکتور های کیفی و استاندارد های بهداشتی لازم را دارا باشد، بسیار اهمیت دارد.

کارخانه آب معدنی جواهرده واقع در شهر رامسر تولید کننده یکی از مرغوب ترین آب معدنی های کشور به شمار می رود. شرکت آب معدنی جواهرده رامسر با سابقه درخشان خود، با تولید محصولات آب معدنی مرغوب توانسته است اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.

مشخصات کلی کارخانه آب معدنی جواهرده:

کارخانه آب معدنی جواهرده در استان مازندران و در شهرستان رامسر واقع گشته است. این شرکت در سال 1387 تاسیس شده است.

منبع این آب معدنی مرغوب از ارتفاعات دو هزار متری کوهستان های منطقه جواهرده رامسر بوده است. شرکت آب معدنی جواهرده برای جلب رضایت مشتریان خود و احترام به سلیقه آن ها، اقدام به تولید محصولاتی با بسته بندی های بسیار متنوع و زیبا نموده است.

از دیگر اقدامات مهم این کارخانه آب معدنی جواهرده استفاده از ظروف چند بار مصرف در بسته بندی های خود است. متخصصان ما با انجام آزمایشات مختلف توانسته اند آبی گوارا، با کیفیت و سالم را در تولید نمایند. با دریافت گواهی استاندارد، کیفیت محصولات تولید شده نیز تایید گردیده است، تا مصرف کنندگان عزیز با خیالی آسوده از نوشیدن آب معدنی جواهرده لذت ببرند.

بیشتر محصولات این شرکت در ظروف پت با حجم های 5/0 و 5/1 لیتری بوده است. کارخانه آب معدنی جواهرده جهت ارتقای کیفیت محصولات تولید شده خود، دارای کلیه استاندارد های زیر است:

1- دارنده استاندارد ملي ايران

2- استاندارد ايزو 9001

3- استاندارد 22000 از GcerTi ايتاليا

آب معدنی جواهرده ، رامسر

کیفیت محصولات کارخانه آب معدنی جواهرده:

کارخانه آب معدنی جواهرده جهت افزایش کیفیت محصولات و رساندن یک آب معدنی مرغوب و سلام به دست مصرف کنندگان خود تمامی آزمایشات کیفی و بهداشتی را با دقت و توجه زیاد انجام می دهد. کیفیت یک محصول آب معدنی بر اساس فاکتورهای زیادی بررسی می گردد که شامل مواردی نظیر pH، زلال بودن، رنگ، عاری از هر گونه ذرات معلق، عدم وجود هر گونه بو و مزه و… می شود.

از طرف دیگر یک سری آزمایشات نیز باید در ابتدای تولید صورت بگیرد که این آزمایشات شامل دو گروه آزمایشات بیولوژیکی و آزمایشات شیمی آب است. در آزمایشات بیولوژیکی عوامل بیماری زای میکروبی مثل کلیفرم کل، کلیفرم گوارشی، اشرشیا کلی و… بررسی می گردد. آزمایشات شیمی آب شامل اندازه گیری غلظت فلزات سنگین، سختی آب، سدیم، پتاسیم، فسفر کلسیم، نیترات، نیتریت و منیزیم، آمونیاک، کربنات، بی کربنات و… می شود.

کارخانه آب معدنی جواهرده با داشتن دستگاه های مکانیزه در تلاش است تا با حجم بالای تولید خود نیاز خریداران را در سراسر کشور تامین نماید. خریداران می توانند به صورت عمده کلیه سفارشات خود را در سریع ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت خریداری نمایند.